top of page

Hakkımızda

Primus, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) yasal statüsü ile Sakarya ve çevre illerde faaliyet göstermektedir.

Türkiye'de iş sağlığı odaklı İSG faaliyetlerimizle ve konumuzda sahip olduğumuz derinlikle, müşterilerimizin İnsan Kaynakları ve İSG süreçlerine katma değer yaratan çözümler sunuyoruz.


Vizyonumuz; önce Sakarya ve çevre illerde, sonra Marmara bölgesinde ve nihayet Türkiye genelinde orta ve büyük ölçekli üretim şirketlerinin bir numaralı iş ortağı olmaktır.

 

Misyonumuz, iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini etik kurallara uygun şekilde ve mevcut en yüksek kalitede sürdürmektir. Bu doğrultuda imalat sektörünün yıllar içinde geliştirdiği sürekli iyileştirme disiplininden ilham alırız.

Referanslarımız

Kağıt İmalatı

Fidan Yetiştiriciliği

Personel Tedarik Hizmetleri

Meşrubat Üretimi (Cola Turka)

Meşrubat Üretimi (İlk Mevsim Meyve Suları)

Vinç / Kreyn İmalatı

Büro Yönetim Faaliyetleri

Lojistik Hizmetleri

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye - Kurucu Hekimimiz Primus'un kurulmasından önce 3 yıl süreyle hizmet vermiştir.

OSGB'mizden fotograflar

Türkçe
English
Yönetim
 

Dr. Alptegin Albayraktaroğlu

 

Kurucu Ortak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alptegin'in görevi şirketin yönetilmesi ve müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklar inşa edilmesidir. Sorumlu Müdür ünvanıyla Primus OSGB'nin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına karşı yasal yükümlülüğünü üstlenmektedir. Şirketin Pazarlama, İş Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Mali İşler fonksiyonlarını yürütmektedir.

 

Primus'u kurmadan önce Accenture ve Metro Cash and Carry şirketlerinin Türkiye organizasyonlarında sırasıyla Yönetim Danışmanlığı ve Finansal Kontrol görevlerini üstlenmiştir.

 

Alptegin, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Lisans, İsviçre St. Gallen Üniversitesi Strateji ve Uluslararası Yönetim Yüksek Lisans ve Boğaziçi Üniversitesi'nden Stratejik Yönetim Doktora derecelerine sahiptir.

Op. Dr. İsmail Albayraktaroğlu

Kurucu Ortak ve Tıbbi Direktör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op. Dr. Albayraktaroğlu; Primus İş Sağlığı hizmetlerinin yürütülmesinden ve kalitesinden sorumludur. Bu doğrultuda, şirketin Operasyon ve Tıbbi İK fonksiyonlarını yönetmekte ve diğer idari konularda danışmanlık yapmaktadır.

 

Primus'un kurulmasına öncülük etmeden önce; 25 yıl Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. Kamu sektöründeki hizmetleri sırasında Başhekimlik, Başhekim Yardımcılığı ve hukuki konularda soruşturmacılık (muhakkiklik) görevlerini üstlenmiştir.

 

2012 yılı başında kamu görevinden emekli olmasının ardından 3 yıldan fazla süreyle Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye'de çalışmıştır. Görevleri 

süresince yasal mevzuatı ve Batı iş sağlığı literatünü aktif olarak uygulamış, Bakanlık teftişlerinde çalıştığı şirketlerin temsilini üstlenmiştir.

 

Op. Dr. Albayraktaroğlu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesindeki öğreniminin ardından İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi ihtisasını tamamlamıştır.

© 2018 Primus İş Sağlığı Danışmanlık ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

bottom of page